Kutaj                 1 kus

10 kolo 11 10 2020 TJ Sokol NENKOVICE – TJ Sokol HROZNOVÁ LHOTA “B” 5:0 (2:0);
Branky: 7´+ 26´Kučera, 47´Zálešák 75´Stehno,79 Raus
 ŽK: , 54´Reigl 48´Stehno – 33´Lipčík
42´Bartošek´Laga Petr (trenér), 69´Čápek

;
ČK: 0:1, 43´Laga Petr (trenér); HR:  Bábíček Radek (Ježov); AR: Kostrhoun Jiří
(Nenkovice), Hruška Martin (Hroznová Lhota); Delegát: Vajdík Marek (Prušánky)

Pravda , VaverkaKutajj, Čápek

9 kolo  10 2020 TJ Sokol Hroznová Lhota b-SK Žarošice 6-0(1-0)

Povinný domácí plný bodový zisk domácí splnili i v totálně nefotbalovém počasí a vysokou výhrou si vylepšili do té doby pasivní skóre.

1 půle

Úvodních 15 minut se i vinou silného větru mužstva dlouho seznamovala a k vidění byla pouze tzv fotbalová nuda.V 15 minutě vysunul Čápek na volného Kutaje ,tomu však vítr šanci doslova odfoukl.V e velké šanci se octl v 16 minutě Lipčík,jeho střelu těsně nad zemí letící vykopl Sedláček,reflexivně nohou.Ve 20 minutě zahrál míč z rohového kopu Pravda Jiří,hlavičku Čápka stačil Sedláček  vytěsnit  na další roh.Chvilku poté pálí Pravda do náručí připraveného Sedláčka,.Ve 26 minutě předvedli domácí dobrou akci ,míče se na půli hřiště zmocnil velmi dobře pracující Lipčík,navedl si míč na střelu a daleko za hranicí vápna vypálil a lépe k pravé tyči umístnit nemohl,1-0.Ve 37 minutě předvedl výborný zákrok do té doby nezaměstnaný Jurásek a parádně likviduje střelu Bělohoubka.Ve 40 minutě centruje zprava Slovák,Náhlíkova hlavička se překulila přes čáru mimo jen velmi těsně.

2 půle

Ve 49 minutě posadil centr na hlavu Náhlíka Pravda ,ten však v ofsajdu hlavičkuje nad branku.V 52 minutě zahrál roh nakrátko Bartošek na Pravdu ten s centrem neotálí ,posílá do ohně ,na malém vápně se zjevil Náhlík a jeho levička máchla vzduchem a napíná sítˇ2-0..Definitivní klid přinesla na domácí kopačky 55 minuta .a  bratrská spolupráce Pravdů.Jarda vysunul do české uličky Jiřího ,ten si hokejovým blafákem položil Sedláčka  a odkrytou branku už prostě netrefit nemohl.3-0 .V 65 minutě pálí Bartošek,jeho nadějný pokus blokuje jeden z obránců na roh.V 67 minutě dostal ideální příhru v zápase za obranu Náhlík a přes enormní snahu Sedláček štípavou střelu propustil přes rukavice a nechal jít domácí do vedení rozdílem třídy 4-0.Potupného bůra museli hosté skousnout v 87 minutě ,kdy si postavil míč k přímému kopu Vaverka,umně ho zakroutil,Sedláček  vybíhá na vysoký míč ,leč vítr míč sfoukl přímo doprostřed zařízení,5-0.Brankostroj domácích se zastavil na čísle 6 v 89 minutě ,kdy se individuálně prosadil Kutaj a přibalil hostům na dlouhou cestu dumů 6 fík a ukončil jejich debakl.

sestava.

Hroznová Lhota b:Jurásek,Suchý,Lipčík(c),,Matyáš,Mizerák,Bartošek,Slovák,Kašpárek,Smetka,Bíla,Vaverka,Frolek,Náhlík,Pravda Jar,Pravda Jiří,Kutaj,Čápek,

Žarošice:,Sedláček,Luskač(c),Poláček,Rybka,Žaroský,Zvonič,Šimeček,Kroutilík,Huščava,Habarta,Bělohoubek,Žaroský

žk:Náhlík-Huščava

branky:27. Lipčík, 52.69-Náhlík, 57. Pravda Jiří,86. Vaverkal, 89. Kutaj

sudí:Rybecký,Kukula,Hadač

50 diváků

mh-

8 kolo 26 9 2020 Ježov A-Vlkoš--TJ Sokol hroznová Lhota b 1-1(1-1)

Hosté natahují šňůru neporazitelnosti na 5 utkání v řadě a drží pozici v horní polovině tabulky.Dnešní utkání ukazuje ,že není remíza jako remíza,v minulém utkání to byla ztráta ,dnešní bod je ziskem.Vše podstatné se událo v 1 půli.

1 poločas

V první šanci utkání se ocitl v 5 minutě Čápek,Grufík jeho střelu pokryl.Následných 20 minut je možno nazvat bitvou o střed pole,kdy obě mužstva se snažila hrát fotbal,leč šancí i střel pohříchu téměř neviděti.Domácí udeřili v 27 minutě kdy si našel ve čtverci míč Hlaváč a rychlou střelou z otočky vypnul sít´ za Juráskem 1-0.Hosté odpověděli o dvě minuty později ,kdy vybojoval míč Pravda Jiří,přenesl hru na pravé křídlo,tam si naběhl  Bartošek hbitým centrem našel na penaltě číhajícího Čápka a ten podél Grufíka pohotovou střelou vyrovnal 1-1.Ve 42 minutě skóruje opět Čápek ,bohužel však z avizovaného ofsajdu,tudíž radost předčasná.

2 poločas

Ve 46 minutě se dostal k hlavičce Zálešák,jeho pokus odvrátil na brankové čáře Slovák do zámezí.Hostům zatrnulo ve 47 minutě kdy při snaze vyrazit míč zboural Jurásek Zálešáka v trestném území ,sudí jako penaltový zákrok neposoudil.V 54 minutě vlétl do čtverce Hlaváč,leč mezi tyče svůj pokus neusměrnil a nevešel se.V 60 minutě napřáhl z velké dálky aktivní Otruba ,zasáhl jen do ochranné sítě.V 64 minutě došlo ke zranění jednoho z domácích ,které vůbec nevypadalo hezky ,zřejmě kolenní vazy(popřejme brzké u zdravení bez následků).V 67 minutě pálí Zálešák,tomu byla nízká i ochranná sítˇ.V 71 minutě vybídl příhrou do uličky Frolek Matyáše,ale i  tomu bylo zařízení malé.V 84 minutě stál blízko dosažení branky Vajgara,jeho střelu stačil dobíhající Bíla zblokovat na roh.Chvíli poté dospělo utkání hrané pěkně od podlahy  k paritě ,kterou bychom před utkáním brali všema deseti.

sestava:

Vlkoš:Grufík,Koplík,Bílý,Otruba B ,ČadaT

,Hlaváč,Otruba(c),Lunga,Vajgara,Valenta,Šupa,Vašíček,Reitter,Zálešák,Novotný,Čada Mir,

Hroznová Lhota b:Jurásek,Suchý(c),Lipčík M,Matyáš,Mizerák,Kašpárek,Bartošek,Slovák,Bíla,Smetka,Vaverka,Frolek,Náhlík,Pravda Jar,Pravda Jiří,Čápek,

střelci:27 Hlaváč,---29 Čápek

sudí:Bittner,Rotter,Rybecký

žk:Bílý,Vajgara,Valenta-Suchý,Lipčík,Bartošek,Slovák,Bíla,Vaverka

74 diváků

mh

-------------------------------------------------------------

7 kolo 20 9 2020 TJ Mikulčice-TJ Sokol Hroznová Lhota b 1-1( 1-0)

Hosté namlsaní 3  výhrami v řadě předvedli příliš bohorovný výkon a odvážejí si pouze bod,i když zvenku.

1 poločas

Již ve 2 minutě domácí gólově zahrozili.Šebestík poslal do ohně a hlavičku Jánoše Jurásek vytáhl konečky prstů na rohový kop.V 8 minutě nabídl Smetka do malého čtverce na Lipčíka ,jeho hlavička míjí těsně pravou tyč.V 9 minutě pálí z hranice vápna Gazárek,Bečica jeho střelu nadvakrát pokryl.Ve 12 minutě vyrazili na zteč hosté,do přečíslení 2 na 1 ,Kutaj přihrává na Gazárka ,bohužel příliš na paty.V 18 minutě poslal míč přes malé vápno aktivní Gazárek na Smetku ,ten napálil Bečicu pouze do betonů.Ve 25 minutě se objevil ve velké šanci Osička,leč dobrou šanci poslal vysoko nad.To o co si hosté půlhodinu koledovali přišlo ve 3 1 minutě,kdy se vydal do úniku Osička a jého sólo zastavila až síť,1-0.

2 poločas

V úvodu 2 půle dostali hosté výhodu trestného kopu těsně za vápnem ,míč si staví Vaverka ,leč smolně olízl jen horní tyč.V 51 minutě se dostal ke střele Osička ,Jurásek lvím skokem míč odvrátil na rohový kop.Minutu poté situaci řeší Jurásek ,Osička pálí a Jurásek nohama vyráží.V 60 minutě zahrál roh Bartošek a na zadní tyči stojící Lipčík v těžké pozici vyrovnal.1-1 V 61 minutě už poněkolikáté v zápase výborně chytající Jurásek odvrátil pohromu kdy lapil tutovku Šebestíka.V 74 minutě oslovil příhrou Gazárek Bartoška ,toho vychytal na druhé straně Bečica.V 75 minutě přispěchal se svým pokusem Slovák ,leč ani on se do zařízení nevešel.V 79 minutě opět brilantně zasáhl Jurásek a poněkolikáté v duelu vychytal Osičku.V 82 minutě pálí Gazárek,jen však do náruče připraveného Bečici,tudíž zápas dospěl k paritě ,která musí mrzet více hostující tým,čekalo se víc.

sestava:

Mikulčice:Bečica,Zachara,Glöckl,Lupač,Král,Kuchárek(c),Jánoš,Bečica,Kuchynka,Slobodník,Uřičář,Tvarůžek,Výmola,Osička,Šebestík,Novotný

Hroznová Lhota b:Jurásek,Suchý,Kolacia,Lipčík(c)c),Mizerák,Jung,Slovák,Bíla,Bartošek,Smetka,Vaverka,Frolek,Gazárek,Matyáš,Janás,Kutaj,Martinek

branky:31 Osička-60 Lipčík

žk:Král,Kuchárek,Bečica,Kuchynka-Slovák,Bíla,Gazárek,Vaverka

sudí:Vymyslický

67 diváků

mh

6 kolo 12 9 2020 TJ Sokol Hroznová Lhota b-FK Hovorany 2-1(2-0)

Domácí zaknihovali třetí výhru  v řadě a upevnili postavení v tabulce.

1 půle

Domácí začli velkým náporem ,leč výsledkem byl pouze velký tlak bez vážnější šance.Ve 12 minutě poslal centr přes malé trestné území Jegla ,jeho nabídku nikdo  z domácích nevyužil.V 15 minutě se rozběhl do čverce Pravda Jiří,s jeho pokusem si Malhotský snadno poradil.Ve 32 minutě nechal vyniknout  Latýn Juráska ,který ho v dobré šanci vychytal.Ve 39 minutě signalizuje  faul na domácí asistent sudího hlavní ,nařizuje trestný kop kousek za velkým vápnem.Míč si připravil Vaverka a krásnou střelou přestupek potrestal a  poslal domácí do vedení 1-0.Ve 42 minutě opět těsně před vápnem hosté faulují.Nyní si míč staví Lipčík ,přihrává Slovákovi ,ten posunul na volného Pravdu Jiřího a ten chytrou střelou k levé tyči střílí druhou branku domácích.2-0 Minutu poté vybídl Bartošek příhrou ke střele Lipčíka ,tomu však střela nesedla.

2 půle

Úvod druhé půle domací katastrofálně zaspali.

Ve 46 minutě zahrál rohový kop Jatelina ,míč si našel volný Zicháček a ráznou střelou snižuje na 2-1.V 53 minutě dostal ideálně do běhu míč Pravda Jiří,jeho pokus Malhotský pokryl.Poté se na kopačky domácích začla lepit nervozita.Dlouhé neadresné pasy a neschopnost si přihrát vrací hosty do zápasu.Jejich náznaky šanci stačili domácí likvidovat ,ale vyrovnávací branka visela ve vzduchu.V 75 minutě se prodral do čtverce a do zakončení Kutaj ,leč jeho střelu stačil na čáře postavený Kolařík vykopnout do bezpečí.V 78 minutě nedokázali ani natřikrát domácí dostat za záda Malhotského.V 91 minutě byl skosen v trestném území Kutaj leč sudí už nechtěl připustit komplikace a zápas ukončil.Hráče lze pochválit pouze za tři body ,za výkon by to už bylo horší,ale na to se historie neptá.

sestava

Hroznová Lhota b-Jurásek,Kolacia,Lipčík(c),Martinek,Kašpárek,Mizerák,Slovák,Bíla,Bartošek,Smetka,Pravda Jiří,Pravda Jar,Vaverka,Štěpka,Jegla,Kutaj,Čápek,Pavlica

FK Hovorany-Malhotský,Kolařík,Zicháček,(c),Grmolec,Ivan,Jatelina,Rylka,Válek,Stehlík R,Stehlík M,Hudec,Novotný,Latýn,Jung,Andrle,Holešínský

STŘELCI: 39. Vaverka  43. Pravda Jiří - 46. Zicháček

žk:Bartošek,Lipčík-Latýn,Zicháček

sudí:Kolář,Riedl,Sečkář

137 diváků

mh

-

5 kolo 6 9 2020 Družba Bukovany-TJ Sokol Hroznová Lhota b 1-2(0-2)

Ve třetím zápase venku hosté naplno bodují a sunou se tabulkou nahoru.Jednoznačným cílem bylo zabodovat venku ,což se podařilo.

1 poločas.

První šance domácích ,ve 12 minutě vypálil z úhlu štiplavou střelu Vykouk a řádně Juráskovi vyprášil rukavice.V 15 minutě uklouznutím ztratil míč Vaverka,míče se zmocnil Vašíček ,natáhl ke střele ,kterou na poslední chvíli skluzem blokuje Kolacia.Na druhé straně vzápětí centruje Jegla ,Bartošek pálí po jeho centru těsně nad.Ve 35 minutě vybojoval míč Vaverka , Poslal do ulice Pravdovi Jiřímu ,ten přetáhl centr napravo naJeglu ten hbitě vrátil do ohně na nabíhajícího Čápka a ten umístněnou hlavičkou poslal hosty do vedení 0-1.Minutu nato prolétl pravou stranou Jegla poslal zpětný centr na volného Pravdu Jiřího a ten volejem poslal umísněnou do levé šibenice 0-2.Ve 39 minutě se prodral ke střele Víšek,jeho tvrdou střelu Jurásek vyráží a neméně zdařile zakročil i po dorážce Vykouka.Těsně před pauzou mohli jít hosté do tříbrankového trháku ,leč po střele Čápka se třepe jen tyčka.

2 poločas

V 60 minutě centruje Kutaj,míč si našel Čápek ,byl však již příliš v záklonu ,takže jeho hlavičce chybí razance.V 75 minutě načechral do vápna míč zprava Janás,Kutajovu hlavičku však Urbánek lapil.Poté hosté začli vyklízet pozice což se jim málem nevyplatilo.V 85 minutě natáhl z velké dálky Hučko ,Jurásek na jeho střelu vidí a kryje ji.V 89 minutě se dostal ke střele Vykouk a Jurásek se po jeho střele jen smutně ohlédl,těžko s ní šlo něco dělat.Ve vyrovnávací šanci se octl v 92 minutě Hučko ,kdy zkouší lobovat Juráska ,ten však vyrovnání odmítl a šanci zmařil.

sestava:Bukovany

Urbánek(c),Fibingr,Valla R,Beker,Valla P,Baláž,Víšek,Růžička,Jelínek,VašíčekP,Chromý,Vašíček M,Maruška,Kobylka,Vykouk,Zajden,Hučko

Hroznová Lhota b:

Jurásek,Suchý(c),Kolacia,Kašpárek,Lipčík,Mizerák,Štěpka,Bíla ,Bartošek,Čápek,,Smetka,Pravda Jiří,Pravda Jar,Vaverka,Janás,Jegla,Kutaj Martinek

STŘELCI: 86. Vykouk - 38. Čápek, 40. Pravda Jiří

Sudí:Zima Zbyněk,Čik lBohumil

Žk:Beker,Baláž,Víšek,Vašíček-Kutaj

80 diváků

mh

4 kolo 29 8 2020 TJ Sokol Hroznová Lhota b-Sokol Dambořice 3 -1(2-1)

1 půle

Domácí soubor vletěl do utkání velmi dobře.Ještě než fanoušci ohřáli sedadla ,Ve 3 minutě poslal do ideální uličky Pravda Jarda  na Čápka a ten chytrým lobem přes vyběhnuvšího Schöfra otvírá skóre duelu 1-0.V 6 minutě poslal do šance pravda Čápkovi, ten brejk zakončil brankou ,leč z ofsidu.V 17 minutě poslal míč do šance Slovák ,míč si našel  Pravda Jiří a hezkou utaženou střelou přesně k pravé tyči  poslal domácí do nadějného vedení.2-0.Ve 28 minutě načechral míč Pravda Jar do ohně,tam si ho našel osamocený Pravda Jiří .leč cílí jen do tyče.Slabou chvilku domácí vybrali ve 3 5 minutě kdy po chybě nechali skórovat Daněčka.2-1.Ve 40 minutě centruje Pravda na Čápka ,ten přepustil na Volného Kutaje,leč Schöfr jeho pokus odvrací na roh.

2 půle

I po změně stran se domácí začali tlačit do šancí. Ve 48 minutě pálí za hranicí trestného území Bartošek ,leč smolně cílí pouze do břevna.V 65 minutě přidali domácí důležitou pojistku.Pravda Jarda pláchl ,našel na hranici malého čtverce nebráněného  Čápka a tomu stačilo jen nastavit pravičku 3-1.V 68 minutě cenruje zprava Jegla ,našel Bartoška jeho pokus Schöfr kryje.V 70 minutě poslal centr do čtverce Pravda Jar,míč si našel Jiří ,leč jeho voley míří velevysoko nad.V 80 minutě se probil do šance Drmela ,jeho zakončení ohrozilo pouze reportéra utkání.V 85 minutě poslal do uličky Jegla pro Kolaciu,ten však v nadějné pozici neuspěl.Hosty je možmo pochválit pouze za ofsajdsystém ,ve kterém domácí borce zachytili minimáně 15 krát.

sestava

Hroznová Lhota b:Jurásek,Suchý(c),Kolacia,Lipčík,Frolek,Kašpárek,Slovák,Bartošek,Bíla,Smetka,Vaverka,Štěpka ,Pravda Jar,Pravda JIří,Jegla,Kutaj,Čápek

Dambořice:Schöfr,Hasala,Vytrhlík,Martiňák,Lattenberg,Dvorský,Daněček,Kachlíř,Dobeš,Bušík,Švaňhal,Mokrý,Čujan,Brmela(c),Klíč

Střelci: Čápek3´ , ,65´  ,   Pravda Jiří,17´         35. Daněček

žk:Bartošek

186 diváků

sudí:Bábíček,Lipár,Řičica

mh

3 kolo 22 8 2020 Spartak Svatobořice-TJ Sokol Hroznová Lhota B 4-1(2-0)

STŘELCI: 7. Baťa, 17. 52. Kačer  72. Málek - 71. Kolacia

sestavy:

Svatobořice-Dvořák(c),Čechovský,Lunga,Kačer,Koutný,Baťa,Pazderka,Maršálek,Pochylý,Antoš,Málek,Kotas,Toman,Šimeček

Hr.Lhota B:Jurásek,Bíla,Lipčík(c),Kolacia,Kašpárek,Frolek,Štěpka,Vaverka M ,Smetka,Bartošek,Martinek,Pravda,Mizerák,Svoboda,Vaverka T,Pavlica,Dostál

žk:Lunga,Toman-Frolek

sudí:Rybecký,Rotter,Riedl

80 diváků

2 kolo 15 8 2020 Tj Sokol Hroznová Lhota b-Sokol Lipov   3-2 (2-1)

STŘELCI: 22. Bartošek Tomáš, 38. Suchý Ondřej, 66. Jegla Lukáš - 45. Urbánek Martin, 74. Čerešňák Martin

sestavy

Hroznová Lhota b:Jurásek,Suchý(c),Kolacia,Lipčík,Uher,Vaverka,Kašpárek,Slovák,Bartošek,Smetka,Čápek,Pravda Jar,Jegla,Mizerák,Pavlica,Vaverka T,Svoboda

Lipov:Sládeček,Čerešňák T,Čerešňák R,Mlýnek J,Koňárek,Karásek,Urbánek(c),Maňák L,Nguyen Dinh Huu Manh,Čerešňák M,Maňák M,Maňák P,Sečkař,Škopík,Halíček,Kučera,Mlýnek R

sudí:Chromek,Škodák,Hlavinka

100 diváků

1 kolo 9 8 2020 TJ Sokol Petrov-TJ Sokol Hroznová Lhota b  4-1(2-0)

První podzimní duel našim barvám vůbec nevyšel.

1 půle

Již ve 4 minutě píchl míč do české uličky Kříž na Benoviče a ten rychle pod padajícím Juráskem chybu potrestal 1-0.Smolnou čvrthodinku ukončil v 15 minutě považan a trestuhodně nehlídaný Kříž z hranice malého vápna hlavou zvýšil na 2-0.Ve 20 minutě nabídl ke střele Pravda na Jeglu ,jeho pokus míří vedle.Ve 26 minutě pálí zdálky Janeček,Jurásek míč pokryl.

2 půle

Na ůvod druhé půle ostře pálí Kříž,Jurásek míč vytěsnil na roh.V 56 minutě se dostal do úniku Šantavý,a slováckým nártem zvýšil na 3-0.V 59 minutě zahrál roh Smetka ,nejvýše se dostal Čápek,leč jeho dobrou hlavičku Čermák vytáhl nad břevno.Toto bylo ze strany hostí první ohrožení branky!!!do této chvíle.V 79 minutě navýšil na hrozivých 4-0 Janeček a hosté byli zralí na ručník.Kosmetickou korekci výsledku provedl v 87 minutě Kolacia a chvíli poté sudí trápení ukončil.

Petrov:Čermák,Grabec,Lončák,Faltýnek,Šantavý,Krša,Janeček,Macháček,(c)Povážan,K,lein,Benovič,Dvorský,Macháček,Kříž,Krůtil,Zlomek

Hr.Lhota b-Jurásek,Suchý(c),Kolacia,Uher,Lipčík,Slovák,Kašpárek,Vaverka,Bartošek,Smetka,Frolek,Čápek,Pravda Jar,Pavlica

sudí:Zálešák,Čikl,

branky:3. Benovič, 15. Kříž 57. Šantavý  78. Janeček - 87. Kolacia

130 diváků

mh

žk:Grabec,Lončák

2 kolo Okresního poháru 2 8 2020 Sokol Vřesovice _-TJ Sokol Hroznová Lhota b 6-4(2-4)

První podzimní ostrý zápas našim barvám nesvědčil

1 poločas:   Ve 2 minutě donutil dobrou střelou k zákroku Juráska Možíš L.V 11 minutě už domácí trestají .Do přečíslení se dostali Možíš Z a Možíš L a posledně jmenovaný dostal odrazem o tyč míč do branky hostí 1-0.V 17 minutě hosté srovnali Náhlíkem ,který svou paradní střelu umístnil do pravé šibenice.1-1.Ve 20 minutě opět nabídl v tandemu Možíš L na Možíše Z a ten vrátil domácím vedení2-1.Ve 23 minutě centruje Janás na Vaverku ,jeho pěkný koníček Klem vyráží.Ve 29 minutě dlouhý výkop Juráska Smištík h lavou prodlužuje na Náhlíka a ten ač tísněn a v pádu tuto situaci přetavil  ke srovnání výsledku 2-2.Ve3 5 minutě oslovil výbornou příhrou do malého vápna Janás Náhlíka a tomu k hattricku stačilo jen nastavit kopýtko 2-.3 Minutu nato pláchl do brejku Možíš L,leč Jurásek jeho pokus vytěsnil nohou na roh.Ve 41 minutě našel Vaverka centrem ve čtverci číhajícího Smištíka a ten lehce hlavou usměrnil do sítě a stanovi poločasové skóre na 2:4.

2 poločas:Do druhé půle domácí vlétli  svěže a hosté zalezli nesmyslně do defenzivy ,coč domácí začli záhy trestat.V 54 minutě výborným zákrokem zmařil Jurásek šanci Možíše L,leč na dorážku Možíše Z už reagovat nemohl.3-4.V 59 minutě zahráli domácí roh a Molek pohotově hlavou vyrovnal.4-4.V 66 minutě napadl rozehrávku domácích Pavlica ,míč poslal na Náhlíka ,leč ten si své střelecké štěstí vybral v první půli a posílá míč těsně vedle.Nedáš -dostaneš potvrdil v 68 minutě Možíš L a vstřelil vítěznou branku utkání 5-4 Půltucet branek do tasovské sítě korunoval v 81 minutě Merta po hezké přihrávce od Možíše a poslal hosty ven z poháru.

Vřesovice: Klem,Pazdera ,Molek,Donátek(c),Bilíček,Červenka,Merta,Konečný,Možíš L,Možíš Z,Machala,Zelenka,Machala L,Abrhám,Kozák,Janča

Hr.Lhota :Jurásek,Suchý(c),Lipčík M,Slovák,Bartošek,Smetka,Janás ,Vaverka,Náhlík,Smištík,Bíla O,Pavlica ,Kolacia,Kašpárek,Uher

Sudí:Zima J.Zima M,Jahoda

STŘELCI: 13,69- Možíš L ,22., 55.--- Možíš Z, 60. Molek, 69., 81. Merta  18.30,36 Náhlík , 42. Smištík Jan