Hroznová Lhota b-Strážnice            0-2                          2-0
Žeravice-Hroznová Lhota b             1-2                          0-3
Hroznová Lhota b-Nová Lhota         4-1                         0-0
 Suchov-Hroznová Lhota b              0-1                         1-2
Hroznová Lhota b-Javorník             1-2                          0-3
Ken Veselí-Hroznová Lhota b         1-2                           4-3
Hroznová Lhota b-Sudoměřice       2-0                           0-3
Bzenec b-Hroznová Lhota b           1-2                           1-2
Hroznová Lhota b-Hodonín             1-1                          1-1
Lužice----Hroznová Lhota                0-2                          2-3

jaro 09

Hodnocení sezony 2008-2009

V sezoně jsme obsadili stejně jako vloni velmi lichotivou 3.pozici.Celkové  bilance je 15 vítězství,6 remíz a 5 porážek a 51 bodů.Podzimní skore činí 9 vítězství ,3 remízy a 2 porážky 30 bodů.Jarní bilance je 6 výher,3 remízy a 3 porážky.21 bodů.Po odchodu obou brankařů (Stanislav do a týmu a Jurásek do Kněždubu stála před trenérským tandemem Buček –Vrba těžká otázka co s tím?tuto otázku vyřešilo angažmá Nálepy,který se prezentoval až na drobné minelky ,velmi slušným výkonem a v téměř všech zápasech prokazoval ,že to nebyl špatný tah.Ve 13 zápasech obdržel 14 branek.Před ním operovali defenzivní štíty Nekarda,nestárnoucí Uher (s ohledem na věk,klobouk dolů) a Kašpárek P, po zranění Svobody T se na jeho místě prostřídali Kašpárek M,Falešník ,a Jurena.Motor záložní řady roztáčel Rusnák,kterému zdatně sekundovali Prášek a Vařecha.Rovněž dobrým tahem se ukázal návrat veterána Pavlici, M který i přes tréninkové manko podával slušné výkony.Po odchodu forvarda Slováka (a tým) a Gavlíka??? doplnil na hrotu jarního krále střelců Bučka další velmi dobrý hráč i Jegla L.Všem jmenovaným i náhradníkům Svoboda.s,Pavlica T a dalším patří dík za velmi dobrou reprezentaci Tasovské kopané.Poděkování patří rovněž sponzorům,za podporu a v nemalé míře i kotli Fans ,kteří neváhali obětovat kus sobotního nebo nedělního odpoledne a neváhali tým podpořit,všem nejmenovaným,kteří se motají kolem fotbalu v Tasově patří dík rovněž.Naše jarní vystoupení zhlédlo celkem asi 1400 diváků,což činí průměr 107 diváků na zápas.Králem jarní části střelců se stal s 5 zásahy Buček,následován Rusnákem a Vařechou oba 3 zásahy,Prášek se trefil 2x a následují jedno brankový Nekarda ,Slovák,Kašpárek M ,Kašpárek P,Svoboda S,Uher a Pavlica T.(pokud jsem na někoho zapomněl tak SorryJ)Máme i zlé muže :žk Nekarda 4x,Rusnák a Buček po 3,a Uher,Kašpárek P,Gavlík,Falešník,Vařecha po jedné žk .Dvakrát se na jaře červenilo a to u Bučka ,který bude na podzim hodně chybět .Závěrem bych upozornil že se sezona hodnotí celkově a nikoliv po jednom nevydařeném zápase!!!!!!!!!!Závěrem bych popřál příjemné prožití prázdnin ,štastný návrat z dovolených a 9.8.2009 na startu noveé sezony naschlétanou.:-))))))))))))))))))))))))))))))

TABULKA2008-2009
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)

1. Sudoměřice 26 19 4 3 78: 20 61 ( 22)

2. Lipov 26 18 5 3 80: 35 59 ( 20)

3. Hr.Lhota b 26 15 6 5 48: 31 51 ( 12)

4. Sl.Bzenec B 26 15 3 8 70: 44 48 ( 9)

5. Baník Lužice 26 14 3 9 60: 35 45 ( 6)

6. Strážnice 26 11 6 9 58: 33 39 ( 0)

7. Petrov 26 9 11 6 41: 30 38 ( -1)

8. KEN Veselí 26 12 2 12 43: 45 38 ( -1)

9. Domanín 26 7 8 11 49: 55 29 (-10)

10. Velká n.Vel. B 26 8 4 14 43: 63 28 (-11)

11. Nes.Hodonín 26 8 3 15 35: 71 27 (-12)

12. FK Suchov 26 6 4 16 25: 55 22 (-17)

13. Nová Lhota 26 3 7 16 18: 63 16 (-23)

14. Žeravice 26 3 2 21 21: 89 11 (-28)

Sokol Lipov-Tj Sokol Hroznová Lhota b 4:2 (1:1) dohrávka 15 kola 14.6 2009

První vážné varování vyslal na branku hostí Tomčal.Ve 12 minutě vyslal do šance Pavlica M Lukáše Jeglu ,jeho pokus skončil sražením v šestnáctce,rozhodčí však vytáhl přímý kop ven z vápna a pokus Rusnáka se mezi tyče nevešel.V 15 minutě po rohovém kopu otevřel skore Jegla L.Vminutě 25 vybídl Nekarda opět

Jeglu L ,ale domácí golman Vrba jeho pokus lapil.Minuta 35 přinesla vyrovnání,když hostující defenziva nechala projít míč přes celé vápno,a Urbánek už měl volnou cestu.Po změně stran přišla smrtící desetiminutovka pro hosty ,když ve 48 minutě se trefil Kučera.O dvě minuty později rozvlnil sítˇhostí potřetí opět Urbánek.Střeleck é konto Lipova rozšířil se

v 60 minutě krásnou střelou Tomčal.Kosmetickou úpravu zařídil v 78 minutě po centru M Kašpárka  Pavlica T.O chvíli později mohl skorovat ve velmi slibné pozici Vařecha ,leč jeho pokus o lob Vrba přečetl a lapil.

sestava:Vrba,Fišer,Kučera,Kadubec,V,Kadubec R,Mlýnek,Urbánek,Baranovič,Tomčal,Mikeska (c),Čerešnák

branky:Urbánek 2 ,Tomčal,Kučera-Jegla L,Pavlica T

Nálepa,Uher,Nekarda,Kašpárek P,Pavlica M,Vařecha,Rusnák,Jegla L,Prášek ,Jegla M,Buček

střídání:Rusnák-Kašpárek M,Svoboda S-Jegla L.Pavlica M-Pavlica T

žk :Tomčal-Rusnák,Pavlica M,Kašpárek M,

čk:Buček

Sudí Rybecký,Pavlica D,Trýska

170 diváků

mh

26 kolo 6.6.2009 Tj Sokol Hroznová Lhota b-Tj Baník Lužice 3:2 (0:1)

Po oboustraně opatrném začátku se k prvnímu zakončení prodral Prášek,jeho pokus branku minul.Na druhé straně si poprvé osahal míč Nálepa,po střele Ingra.Ve 20 minutě dala domácí defenziva příliš prostoru Anovčinovi,a ten ukázal proč vede střeleckou tabulku Lužic,0:1.Z celkové fotbalové nudy první půle (za vydatného větru)vybočila pěkná střela Vařechy ,Buchta však jeho střelecký pokus likviduje.V úvodu druhé půle se po hrubce Skočíka (posílal malou domů)ocitl v šanci Jegla ,ale i jeho pokus Buchta zneškodnil.V 55 minutě pronikl z pravé strany Jegla ,míč se dostal k Bučkovi a ten s notnou dávkou štěstí srovnal stav.V minutě 60 otálela hostující obrana s odkopem ,až se míče zmocnil Prášek a nedal Buchtovi šanci ,2:1.5 minut poté vyhlavičkoval Anovčinův hlavičkový pokus z brankové čáry Nekarda.V 85 minutě využil špatnou komunikaci mezi Nálepou a Kašpárkem M,Hasonˇa pokodlně srovnal ,2:2.Domácí srovnání vybudilo z čehož  těžil Jegla který vypracoval šanci odcentroval a jeho ideálně přesný centr přetavil ve 3 branku domácích,Rusnák.Závěrem bych podotkl,že asi nevyhrál lepší ,ale protože jsme me dali víc branek než soupeř ,máme velmi důležité 3 bodíky.!!!

sestava:Nálepa,Uher(c)  ,Nekarda,Kašpárek M,Kašpárek P.Buček,Jegla L,Rusnák,Prášek,Vařecha,Pavlica M.

branky:Buček,Prášek,Rusnák-Anovčin,Hasonˇ

25 kolo 31.5.2009 Nesyt Hodonín-TJ Sokol Hroznová Lhota b  1:1(1:0)

Branky:Flajzar- Buček

--

24 kolo 24.5.20009 TJ Sokol Hroznová Lhota b-Slovan Bzenec b 2:1 (1:0)

Domácí po dvou porážkách začali vlažně a do tempa se dostávali jen zvolna.V 5 minutě se uvolnil Jegla L a jeho nadějný pokus Rachvala kryl.Další střelecký pokus předvedl Prášek minutu poté,Rachvala ho vytěsnil nohama  nad bránu.30 minuta nabil P rášek Jurenovi a jeho pokus Rachvala vyrazil.Minutu nato rozvlnil sítˇKašpárek P,bohužel z ofsajdové pozice.Krátce nato pronikl zleva Kašpárek M a jeho polostřelu polocentr tečoval do brank y Buček 1:0.Hosté se pokoušeli prorazit z brejků, ale jejich pokusy hatila dobře fungující domácí defenziva.V úvodu druhé půle se blýskl ,jinak téměř bez práce,Nálepa,po nebezpečné střele Janáse.O chvíli později zabránil vyrovnání po jedovaté hlavičce Jurčíka.Uklidnění na domácí kopačky přinesl odpískaný pokutový kop ,kdy byl faulován pronikající Jurena.K exekuci se postavil Uher a nedal svou bombou Rachvalovi šanci 2:0.(přidělal hospodáři práci, roztrhl sítˇ :-))))  V 75 minutě zachránil po golové střele Jureny od 3 branky skvělým zákrokem .Rachvala.Těsně před koncem měli hosté šanci na korekci výsledku po nařízené penaltě ,Nálepa opět prokázal proč je jedničkou mezi tyčemi a penaltu bravurně vyrazil.Následný roh domácí obrana neuhlídala a Ficek míč pohotově uklidil do sítě2:1.

sestava:Nálepa,Uher)C),Nekarda,Prášek,Kašpárek P,Kašpárek M,Jurena,Buček,Jegla,Rusnák-Pavlica M 18,Jegla L-Pavlica T 75.

Rachvala,Kočar,Kuchař,Půček,Hanák,Frelich,Janás (c),Ficek,Štěpaník,Jurčík,Janás M

žk:Buček,Janás M

sudí Rathouský,Pavlica D.

137 diváků

branky:Buček,Uher-Ficek

-----------mh

23 kolo 17.5.2009   SK Sudoměřice-TJ Sokol Hroznová Lhota b 3:0( 0:0)

Po oboustraně opatrném úvodu se poprvé k zakončení dostal Slovák,leč mířil hodně vysoko.10 minuta si narazili Slovák s Bučkem a Slovák vyslal prudkou jedovku ,i tento pokus ,bytˇ už byl nadějnější , cíl nenašel.Z následného protiůtoku nebezpečně zakon troval  Luzum ,rovněž nepřesně.Hodně vzruchu přinesla 30 minuta,kdy pronikl do šestnáctky Rusnák Radek,byl evidentně skosen,ale píštˇalka nepřesného (ovlivněného???)sudího  zůstala němá.Ve 40 minutě narazil Slovák Uhrovi a ten v domění,že Slovák nabíhá posunul míč za sebe,a domácí defenziva odvrátila .V 41 minutě se k ohrožení dostali domácí,kdy nebezpečnou střelu vypustil Novák,trefil jen naštěstí pro nás do tyče.Postřeh Nálepy vyzkoušel zkraje druhé půle Hřebačka,ten jeho střelu zkrotil.V 50 minutě se konečně dostal ke slovu i už jednou avizovaný sudí Jonáš a s odpískáním vymyšlleného ,pokutového kopu posadil domácí na koně,Novotný 1:0.Utěšenou střelou se prezentoval v 60 minutě Kašpárek P,Chanečka však byl proti.Naději na zisk bodu, pro do té doby výborně hrající hosty ,pohřbil definitivně  v 78 minutě Žvanut 2:0.Poslední branku utkání zaznamenal Novotný,kdy proměnil brejk.Máli mužstvo Sudoměřic postupové ambice,tak bych to viděl tak na jednu sezonu.

branky:Novotný,2,Žvanut

sudí Jonáš(divizní sudí????).Pavlica ,Káčerek

žk:Rusnák,Slovák

sestava:Chanečka,Luzum,Hruška,Hřebačka,Noga(c),Tomeček,Pochylý,Semotám,Soják,Novotný,Novák

střídání:Tomeček-Hostýnek,Žvanut-Hruška

Nálepa,Uher ,Suchý,Prášek,Nekarda,Kašpárek P,Rusnák Radek,Rusnák Roland,Buček ,Slovák,Vařecha

Jurena-Slovák,Kašpárek M-Suchý,Buček -Pavlica T

asi 110 diváků(neověřeno )

mh

22.kolo TJ Sokol Hroznová Lhota b-KEN Veselí nad Moravou 3:4 (2:3) 9.5.2009

Na výborně připraveném pažitu (jak je v Tasově dobrým zvykem)se odehrálo bláznivé ,leč divákovu oku lahodící utkání.Hosté začali velmi aktivně ,kdy v 5 minutě zahrávali roh a po skrumáži se trefil Hanzelka 01.V 11 minutě zahrávali roh domácí,a následnou střelu namířil Prášek do náruče připraveného Jurčeka.V minutě 20 nabil Kašpárek Vařechovi,jeho pokus se do brány nevešel,těsně nad.22 minuta ,přímo z výkopu se míči dostal Šilling a svůj brejk nekompromisně zakončil0:2.Ještě hůře bylo 2 minuty poté ,kdy domácí defenziva povolila potřetí,skoroval Uretšlégr.V 35 minutě zavelel k obratu Buček ,kdy pěkně vypálil ,míč doputoval k volnému Práškovi a ten už měl snadnou práci 1:3.V minutě 38 pohnul ukazatelem skore  po perfektně zakrouceném přímém kopu ,Rusnák 2:3./Úvod duhé půle patřil opět hostům,když krátce po úvodním hvizdu zvýšil Šilling 2: 4.Minuta 50 pozvedl uvadající prapor našich barev Buček ,kdy zkušeně přeloboval vybíhajícího Jurčeka 60i vyrazil do brejku Vařecha ,ale jeho brejk Jurček bravurně zlikvidoval.Naději na zisk alesponˇ bodu udržel po nařízeném pokutovém kopu,Nálepa ,kdy penaltu bravurně lapil.Drtivý tlak domácích v samém konci přinesl ještě velkou šanci ,když Buček výtečně odcentroval na volného Jeglu,(opět velmi dobrývýkon)ten

však šanci prováhal (i to se stává).Následný roh se ještě pokusil procedit do sítě Uher ,jeho pokus minul levou tyč.Sice jsme prohráli ,ale myslím,že to bylo se ctí!!!Na bod bylo.

branky:Prášek,Rusnák,Buček-Hanzelka,Šilling2,Uretšlégr

žk:Nekarda ,Rusnák-Šilling

střídání Kašpárek - Strachota

Uretšlégr-Hudeček,Páč-Potrusil,

sestava:Nálepa,Pavlica,Prášek,Nekarda,Rusnák,Vařecha,Jurena,Buček,Kašpárek M,Jegla L,Uher(c)(vyhlášen  v minulém kole best playerem utkání a týmu ve Vlkoši)

Jurček,Potrusil,Brumla,Hanák,Měsíček,Žádník,Štůral,Hanzelka(c),Uretšlégr,Páč,Šilling

213 diváků

mh

sudí :Chromek,Pavlica(Hruška),Břečka

TJ Kordárna Velká b-TJ Sokol Hroznová Lhota b 0:3 (0:2)2 1kolo 3.5.2009

Hosté se netajili tím ,že chtějí  dát zapomenout na podzimní hodovou porážku 2:1,a chtějí  naplno bodovat.V první vážné šanci se ocitl ve 2 minutě Kašpárek M,po centru Bučka ,ale zakončil nepřesně.První vážné ohrožení branky hostí v 5 minutě znamenal Mikes,po drobné minelce Nálepy,jeho pokus šel nad bránu.První brankovou radost znamenala 10 minuta ,kdy vypálil Vařecha ,a opakovanou střelu Bučka ,pohodlně doklepl Svoboda S.Ve 30 minutě vysunul po krásné akci Rusnák  Bučka a ten s přehledem zavěsil.Minutu nato centroval z prava Prášek, ale jeho golovou pobídku nikdo nevyužil.První poločas byl zcela v režii hostí./Úvodních 20 minut druhé půle ovládla fotbalová nuda ,ze které vybočila jen nepřesná hlavička M Pavlince .V75 minutě vyslal nebezpečný projektil Rusnák,Novotný byl připraven.V minutě 87 využil srážky dvou domácích obránců Vařecha a podél vyběhnuvšího Novotného zkušeně rozvlnil sítˇdomácích potřetí.Minutu poté dal zapomenout na minelu z první půle Nálepa a bravurním zákrokem zabránil jisté brance.Vposlední minutě ještě olízl Kašpárkův pokus vnější tyč ,takže hosté naprosto poprávu odvážejí plný a zasloužený bodový zisk.

sestavy:Novotný,Bárta,Kasan,Hozák,Pavlinec M,Šácha,Bíla(C),Jurena,Bárta,Mikes,Pavlinec

Bíla-Motyčka

Nálepa M,Uher(c),Nekarda,Kašpárek P,Kašpárek M,Jurena,Vařecha,Rusnák,Prášek,Buček,Svoboda S

TJ Sokol Hroznová Lhota b-FK Suchov 2:1(0:0) 20 kolo 25 4 2009

Do první nebezpečné situace se dostali hosté v 7 minutě ,Nálepa šanci nadvakrát zlikvidoval.Následný protiútok a centr Bučka nezužitkoval Kašpárek M,jeho pokus šel těsně vedleVe .12 minutě se prezentoval pěknou střelou Jurena ,jeho pokus šel těsně nad branku.Ve 32 minutě vysunul navrátilec do sestavy Pavlica M do šance Vařechu ,jehož pokus zlikvidoval nohama Jančařík.39 minuta zahrávali hosté roh a nebezpečná hlavička Švrčka skončila v náruči připravéného Nálepy.Po poločasovém ´umytí hlav´se vrátilo úplně jiné mužstvo,úvodní branku utkání obstaral s pomocí teče hostujícího obránce Kašpárek P.5minut na to zastoupil na brankové čáře Nalepu Uher a odpálil míč do bezpečí.50 minuta ,agilní Jegla L přepustil míč Vařechovi a ten nekompromisně trestal V 58 minutě zabránil dělbě bodů Nálepa,když nadvakrát zlikvidoval střelu Brhela .V minutě 60 snížil Pinkava.Zbytek utkání už si domácí ohlídali i když šance na navýšení skore ještě mohly být.

0 pět bych vyzvedl výkon reprezentantů dorostu Jegly a Jegly L.

Nálepa ,Uher (c),Nekarda,Jurena ,Vařecha,Pavlica M,Kašpárek M,Buček,Jegla,Kašpárek P,Jegla L,

Pavlica M-Svoboda S

Jančařík(c),Vaněk,Švrček,Jurišta,Brhel,Pinkava,Hornák J,Hornák T,Bureš,Štefaník,Matušinec

Fk Nová Lhota-Tj Sokol Hroznová Lhota b 0:0    19.kolo 19 04 2009

Domácí začali náporem ,kdy ve 2 minutě hlavičkoval .Mikeska M,Nálepa byl připraven.Ve 12 minutě se osmělili hosté ,když po rohovém kopu nebezpečně hlavičkoval Prášek,Pinkava byl rovněž pozorný.Po dalším rohu nepřesně zacílil Uher.30 minuta přinesla pěknou akci ,když Prášek nabil Uhrovi a jeho pokus s vypětím sil vyrazil nohama Pinkava.Minutu nato vybídl do šance Vařecha Kašpárka M,a jeho pokus domácí defenziva odvrátila.V 35 minutě prosvištěl trestný kop Režnáka těsně nad břevnem svatyně hostí.První poločas hráli domácí tužku a hosté je snažili je napodobit.Minuta 70 přinesla poslední kloudnou fotbalovou akci,když domácí zahrávali zkrácený roh a pozorný Nálepa jejich šanci zmařil.Zbylých dvacet minut přinesl fotbalovou bídu ,takže soupeři si body podělili,i když zisk bodu je cenný více pro Lhotky.

žk:Režnák-střídání:Štipčák M-Sobek,Štipčák-Janás,Eliáš--Januš

Vařecha,Nekarda,Buček

Svoboda--Prášek,Rusnák-Jegla,Pavlica-Kašpárek M

sestava:Pinkava,Režnák,ŠtipčákR,Štipčák M,Eliáš,Sobek,Režnák J(c),Mikeska M,Janás,Mikeska L,Adámek

Nálepa,Uher(c) ,Nekarda,Jurena,RusnákR,Kašpárek M,Kašpárek P,Rusnák,Buček,Vařecha,Prášek

sudí  Gasnárek ,Nálepa,Mikéska

80 diváků

mh

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------11.04.2009 Tj Sokol Hroznová Lhota B-Sokol Žeravice 3:0 (1:0)  18 kolo

Po opatrných 20 minutách se k prrvnímu ohrožení hostí dostal po rohovém kopu Nekarda ,hostující golman Výborný byl připraven.Ve 30 minutě vysunul Rusnák Bučka ,ten zakončil nepřesně.35 minuta slibně zakončoval Slovák.Dvě minuty poté rozvlnil sítˇhostí Kašpárek M,bohužel jen boční.Skore otevřel ve 38 minutě Slovák ,po přímém kopu Falešníka.Minutu nato prošel přes půl hřiště Rusnák,ale jeho ráně chybělo pár centimetrů.Hosté se dostali sporadicky k ohrožení Nálepy až ve 43 minutě ,kdy těsně minul Mach.Ve 44minutě dobře zasáhl Nálepa ,když vytěsnil nebezpečný pokus na roh.Úvod druhé půle ovládli domácí ,když v 50 minutě odcentroval zprava Buček a Kášpárek M neměl problém usměrnit míč do sítě.Poslední úder hostům zasadili domácí v 60 minutě,kdy míč po ose Uher ,Kašpárek P ,Buček ,Vařecha posledně jmenovaný natřikrát dopravil míč do sítě.Poté hra upadla do průměru a utkání se dohrávalo jen z povinnosti.

sestava .Nálepa,Nekarda,Uher(c)  ,Slovák,Falešník,Kašpárek M ,Kašpárek P,Vařecha,Buček,Rusnák ,Jegla.

Výborný,Kokta,Hujčák,Vaculík,Polášek,Poula,Sommer ,BystřickýMach,Feda(c),Hlaváč,

diváci :183

--mh-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tj Jiskra Strážnice-Tj Sokol Hroznová Lhota B 1:2 (1:0)  5.4.2009  17kolo

Po opatrných prvních 15.minutách,v16.minutě vysunul Buček do velmi nadějné pozice Pavlicu T ,ten však ve výhodné pozici trestuhodně zaváhal.Okřídlené ,nedáš -dostaneš se potvrdilo hned vzápětí ,kdy unikl Popelka a nezaváhal1:0.32.minuta: hrubku M.Kašpárka uhasil Nálepa.V úvodu 2.půle se velmi nadějnou střelou prezentoval Uher.V50.minutě zahrál brilantně trestný kop Rusnák a ten skončil až v síti.1:1 .Ještě větší radost přinesla minuta 70,kdy po hrubé chybě domácí defenzivy důsledně sledoval míč Nekarda a rozjásal početný hostující kotel. 1:2 Zbytek utkání už hosté dobře odbránili a po zásluze importovali plný bodový zisk.Velmi nadějně se prezentoval reprezentant dorostu Jegla.

sestava:Píža,Chmelař,Rambousek,Bílek,Daněk,Chlud,Barnet,Čech,Popelka(C),Holek,Sklenák

střídání:Sklenák-Šišák,Barnet S-Rambousek

Nálepa,Falešník,Uher(c),Nekarda,Kašpárek M,Kašpárek P,Pavlica T,Gavlík,Buček,Prášek ,Rusnák

střídání:Prášek-Mrkva,Gavlík-Jegla,Buček -Svoboda S.

žk:Holek ,Chmelař

branky:   Popelka-Rusnák,Nekarda