2 kolo Okresního poháru 28 7 2018 TJ Sokol Hroznová Lhota b-Zemas Hovorany 6-0(5-0)

Domácí v utkání jednoznačně dominovali a po zásluze vítězí.

Mírné obavy z neznámého soupeře rozptylují domácí již ve 4 minutě,kdy pronikl zprava Lipčík M,míč si ve vápně našel Bartošek a otevřel skóre duelu,1-0.Než hlasatel ohlásil změnu skóre,bylo o dvě branky.Pro změnu zleva prchnul Bíla P.,odcentroval ,Válek míč jen sklepnul proti noze Durny a ten pohodlně zvýšil na 2-0.V 11 minutě vypálil Lipčík,Kučera míč pouze vyrazil na volného Bartoška a ten zaevidoval druhou branku v utkání 3-0.Ve 20 minutě přispěla svým dílem nová posila Pravda,kdy vypálil z hranice vekého vápna a jeho střlu zastavila až síť za Kučerou.4-0.Ve 29 minutě demonstrují domácí jednoduchost kopané:Bíla P zleva odcentroval ,Bartošek sklepává na Durnu a tomu nezbývá jiné než skórovat taky podruhé5-0.Poločasový potupný bůr hosty silně otřásl a byli rádi za poločasový hvizd.Ve druhé půli vinou velkého vedra  tempo zápasu trochu opadlo a domácí Strammacioni dal příležitost širšímu kádru.V 65 minutě vypálil z velké dálky Bíla O,Kučera míč však vidí a kryje.V 77 minutě dokonali domácí půltucet.Náhlík vyslal do uličky Martinka ,ten se juknul na postavení Kučery a polovysokou křížnou střelu poslal přesně k pravé tyči a dokonal debakl hostí (kteří nevyprodukovali jedinou střelu na branku)í6-0.Dalším soupeřem bude Kostelec nebo Milotice b

sestava:Jurásek,Suchý,Bíla O,Lipčík M,Uher,Slovák,Pravda,Kašpárek,Bartošek,Durna,Neumann M,Smištík,Náhlík,Martinek,Jegla L,Frolek,Pavlica Mich,Bíla P

Kučera,Košulič,Jetelina,Ivan,Kovačič,Zahnaš,Ivan,Rylka,Vachůt,Válek,Stehlík,Novotný,Krný

branky:5,11 Bartošek,7,29 Durna,20 Pravda,77 Martinek,

žk:Lipčík