Hroznová Lhota b -Svatobořice                          0-1

Petrov-Hroznová Lhota b                                    6-1

Hroznová Lhota b -FK Hodonín b                       1-0

Vnorovy-Hroznová Lhota b                                12-0

Hroznová Lhota b-Starý Poddvorov                     4-1

Hovorany-Hroznová Lhota b                                2-2

Hroznová Lhota b-Ježov                                      4-1

Lipov-Hroznová Lhota b                                       4-0

Hroznová Lhota b-Dambořice                               4-4

/--------------------------------------------------------------------------------------------------------

jaro 2020 nehráno

13 kolo 26 10 2019 TjSokol Hroznová Lhota b-Sokol Dambořice 4-4(3-4)

V brankově bohatém utkání hosté dvakrát vedli o dvě branky ,přesto zápas dospěl k paritě.

První střelu domácích ze 4 minuty z kopačky Vaverky Přikryl stačil pokrýt.V 17 minutě se utrhl do brejku hostující Drmela a pod padajícím Juráskem střílí první branku duelu,0-1.Minutu poté namazal jeden z domácích hráčů Čujanovi a ten bez váhání zvyšuje na 0-2.Ve 26 minutě domácí snižují na 1-2,kdy Jung kolenem z velké dálky přeloboval hrubě chybujícího golmana hostí ,který střelu hodně podcenil.Ve 31 minutě dostali domácí šanci na srovnání po nařízeném pokutovém kopu,kdy si Nešpor osedlal Lipčíka jako Váňa Železníka tudíž o penaltě nešlo pochybovat.K exekuci se postavil sám faulovaný a prudkou ranou k pravé tyči srovnal na 2-2.A šlo se od začátku.Ve 36 minutě se na půlící čáře zmocnil míče Drmela a prosvištěl neatakován celou pravou stranou,jeho brejk zastavila až sítˇ,2-3.Hattricku dosáhl Drmela ve 41 minutě ,kdy využil oku lahodící příhru od Hovězáka 2-4.Už v nastaveném čase první půle stačil ještě lehkou tečí usměrnit míč do sítě Jegla ,čímž stanovil poločasový výsledek.Ve 48 minutě nařídil po malé domů sudí nepřímý volný kop ,míč se přikulil k noze Pravdy,ten však smolně napálil  jen pravou tyč.Další návrat do utkání předvedli domácí v 65 minutě ,kdy si navedl míč na střelu Pravda ,a nádhernou přízemní střelu zamířil přímo k pravé tyči a stanovil na konečných 4-4.V 68 minutě se podařil husarský kousek domácím pokladníkům PJ a MH ,kdy ulovili dosud nepolapenou rybu SM a donutili ji uhradit vstupné.Domácí měli ještě dvě šance na zvrat v utkání,a to v 71 minutě kdy ostře pálí Pravda Přikryl jeho střelu kryje a v 78 minutě Vaverka ,jeho pokus vykryl nohou.Velmi sympaticky hodnotím

gesto Fair Play hostí,kdy nejméně třikrát sportovně přiznali sporný míč ve prospěch týmu domácích.

sestava:Jurásek,(c)Jung,Kolacia,Lipčík,Uher,Slovák,Smetka P,Náhlík,Vaverka,Pavlica,Pravda JarPravda Jiří,Jegla,Bíla O,Frolek,

Přikryl,Luskač,Nešpor,Haluza,Luskač,MaleňákP,Dvorský,Mokrý,Kachlíř,Suchánek,MaleňákT(c),Dobeš,Sivý,Čujan,Drmela,Ivan,Hovězák

sudí:Chromek,Hlavinka,Pavlica

branky:24 Jung,31 Lipčík pk,45 Jegla,65 Pravda Ji-16,35,41 Drmela,17 Čujan

100 diváků

mh

-12 kolo 19 10 2019 FC LIpov-TJ Sokol Hroznová Lhota b 4-0(1-0)

-11 kolo 12  10 2019 TJ Sokol Hroznová Lhota b-FK Ježov 4-1(2-1)

Ještě než se fanoušci řádně usadili do svých sedaček,mění se skóre utkání.V 15 sekundě Pravda Jarda prchnul po pravé straně ,poslal míč do ohně a jeden z hostujících zadáků si srazil míč do vlastní sítě.1-0.V 7 minutě se dostal míč k Náhlíkovi ,ten jej posunul do výborné pozice na Pravdu Jířího ,cílí však mimo zařízení. Ve 13 minutě dostal hodně prostoru Budík a umístněnou střelou z hranice vápna srovnal na 1-1 a šlo se odznovu.V 19 minutě zahráli domácí secvičený signál:Náhlík z rohového kopu našel sbíhajícího Pravdu J,ten bez váhání pálí,jeho podařená střela končí smolně jen na levé tyči.Ve 27 minutě se prosmýkl do palebné pozice Lipčík ,jeho střela mírně zaplavala a přestože si Kania na míč sáhl ,neudržel ji a nad pravým ramenem si našla cestu do sítě 2-1.Minutu poté napáli míč Vaverka ,tuto táhlou střelu zastavila horní tyč,škoda ,břevno zvoní dotedˇ.Ve výborné střelecké pozici se octl po centu Pravdy Pavlica ,jeho pokus jeden z bránících odvrátil pryč.Ve 36 minutě hlavičkuje Ingr,jeho hlavička míjí šibenici jen velmi těsně.Ve 40 minutě nabídl Náhlík do běhu na rozběhlého Jeglu ,jeho lob Kania vyrazil.Ve 42 minutě nabídl krásnou příhru Pravda na Bílu P,ten dostal hodně času i prostoru ke střele ,leč i zde je trefena jenom konstrukce zařízení.Ve 49 minutě se dostal k zakončení Křižka,Jurásek reflexivně vykopl nohou.V 62 minutě oslovil Frolek dlouhým pasem Bílu P ,tentokrát již Petr míří do černého a navýšil na 3-1.Minutu poté hosté snižují , kdy Ingr v dobré pozici ve snaze ještě šanci vylepšit poslal příhru do v těsné  ofsajdové pozici stojícímu Křižkovi ,ten cílí přesně ,leč mimo pravidla,tudíž skóre se nemění.V 69 minutě pálí Kozák,našel jen náruč připraveného Juráska.V 75 minutě nabídl centr Bíla P na nabíhajícího Pravdu ,jeho hlavička míří nad  zařízení.V 81 minutě dostal prostor na střelu Pravda Jiří a tvrdou střelou podtrhl zaslouženou výhru domácích4-1.

sestava:Jurásek,Kašpárek,Lipčík,Suchý,(c),Vaverka,SmetkaP.Pavlica Mich,Náhlík,Bíla O,Pravda Jar,Jegla,Bíla P,Pravda J,Frolek,Pavlica Mir

Kania,Otrusina,Zelinka(c),Budík,Šik,Exel,Křižka,Ingr,Kozák,Krýsa,Hlavinka,Polášek,Hromada

Branky:1 Pravda Jar,28 Lipčík,56 Bíla P,81 Pravda J-13 Budík

bez žk

sudí:Rotter,Vavřinová,Kukula

82 diváků

mh

10 kolo 6 10 2019 FK Hovorany-TJ Sokol Hroznová Lhota b 2-2(1-0)

Špatné utkání s dobrým koncem

Hosté vlétli do utkání velice směle a začali svého soupeře mačkat.Leč z obrovské převahy vytěžili jen 5 rohových kopů.V 8 minutě zkusil pozornost Juráska  Beňa,Jurásek jeho pokus pokryl.V 10 minutě využil chybného postavení Konečného Náhlík a chytrým lobem ho přehodil,bohužel i zařízení.Ve 13 minutě vnikl do čtverce sólově Jegla,při zakončení si dal míč na dlouhou nohu.V 15 minutě dostal výbornou příhru Bíla P ,leč v zakončení byl postrčen ,tudíž se ke střele nedostal.V 19 minutě se dostali domácí poprvé na polovinu hostí,Jetelina nabídl do tutovky na Hudce a ten šanci naprosto zabil ,poslal míč z hranice penalty ragbyově vysoko nad.Ve 31 minutě vyslal tvrdou ránu Bíla O,Konečný míč vyrazil  k dobíhajícímu Bílovi P ,jeho střelu golman vytlačil na roh.Ve 38 minutě se prodral do brejku Ondroušek,Jurásek včasným výběhem šanci zmařil.Ve 41 minutě napálil do tyče Jetelina ,odražený míč si našel Ondroušek a pohotově ho uklidil do sítě 1-0.Ve 42 minutě pálí zdálky Ondroušek a jeho střela sviští těsně kolem šibenice.V 53 minutě po rohovém kopu zvýšil na 2-0 Novotný a s hosty to vypadalo bledě.V 58 minutě vypustil střelu Bíla O,jeho nadějný pokus jde těsně vedle.V 64 minutě se utrhl nalevo Vaverka ,jeho pokus končí na pravé tyči.V 67 minutě dostal Pravda dlouhý pas na pravé křídlo,hbitě odcentroval,,nejvýše se vymrštil Náhlík a vrátil umístněnou hlavičkou hosty do utkání.1-2.V 79 minutě dostal míč ideálně do sprintu Pravda J,zbavil se Cigánka,předložil na malém vápně číhajícímu Náhlíkovi a ten pohodlně pohotově levačkou srovnal.Tři body pro domácí odmítl v 86 minutě Ondroušek ,kdy svoji tutovku ve výborné pozici poslal vysoko nad branku.

sestava:

Konečný,Kolařík,Ivan,Beňa,Vyhňák,Ivan,Ondroušek,Jetelina,Rylka,Válek,Krný,Hudec(c),,Novotný,Cigánek

Jurásek,Suchý(c),Kašpárek,Lípčík,Vaverka,Bíla O,Bíla P,Pavlica Mich,Pravda Jar,Pravda J,Jegla ,Náhlík,Nálepa,Pavlica Mir

sudí:Rybecký,Jahoda

Branky:41 Ondroušek,59 Novotný-68,81 Náhlík

žk:Hudec

80 diváků

mh

9 kolo 28 9 2019 TJ Sokol Hroznová Lhota b-Starý Poddvorov4-1(3-0)

Domácí soubor nastoupil s jednoznačným cílem, a to  odčinit facku z minulého kola a naplno bodovat.

Tuto taktiku zvolil od samého úvodu utkání. Do první šance se prodral ve 2 minutě Pravda Jiří ,kdy zprava odcentroval ,leč jeho centr nenašel adresáta.V 9 minutě zakroutil svou střelu levačkou Lipčík,střela před Burešem zaplavala a ten se mohl jen smutně ohlédnout.1-0.V 10 minutě vypálil nebezpečně Gertner ,leč branku těsně minul.Ve 20 minutě vybídl do uličky Pravda Jar   Pravdu Jiřího ,a ten ač tísněn dvěma obránci ,přesto vyběhnuvšího Bureše stačil obstřelit,2-0.Ve 28 minutě jde míč po ose Bartošek,Lipčík našel napravo rozběhnutého Pravdu ,ten po levé lajně pláchl a  příhrou přes malé vápno našel Pavlicu ,kterému stačilo jen správně nastavit nohu a ideální přihrávku přetavil ve třetí branku domácích.3-0.Ve 44 minutě pálí Pravda,jeden z hostí míč tečuje bohužel pro domácí těsně vedle.Tolik poločas.Po poločasové pauze ve 46 mnutě vykřísl naději pro hosty Lacko,kdy mu Kašpárek ve vápně nechal hodně prostoru,a toho hostující hráč hbitě využil.3-1 Ve 48 minutě vyrazil Jurásek střelu Gertnera před sebe ,a následnou dvojitou dorážku Daniela výborně pokryl.V 68 minutě se po autovém vhazování přikulil k noze Pravdy Jiřího ,a ten se zachoval přesně dle hesla ,když nevíš co s míčem,dej branku ,a slováckým nártem pod padajícím Burešem zvýšil na 4-1.V 74 minutě se probil do nadějné akce Pravda Jar,kdy místo lobu přes vybíhajícího Bureše s e s míčem zamotal a bylo po šanci,příště to chce  více odvahy.v 86 minutě pálí tvrdě Jegla,bureš míč vytěsnil na břevno a následnou dorážku Pravdy též pokryl.V 88 minutě vybídl do tutovky pravda uzdraveného Jeglu,ten však mezi malým vápnem a penaltovým puntíkem zakončil levačkou ragbyově a nevešel se.

sestava:Jurásek,Suchý(c),Uher,Kašpárek,Lipčik,Pravda Jiří,PravdaJaroslav,Vaverka,Bartošek,Náhlík,Jegla,Pavlica Mich,Štěpka

Bureš,Hanák,Vacenovský,Konečný,Cupal,Frolec,Tvarůžek,GertnerR,Daniel,Lacko,Skočík,Stávek,Bařina,Kašík(c),Dohnálek,Gertner J,Gebauer

branky:9 Lipčík,20,69 Pravda Jiří,27 Pavlica-46 Lacko

žk:Kašpárek,Vaverka,Bartošek,-Gebauer,Gertner R,Lacko,Skočík

čk:Vaverka

sudí:´Tok,Bittner,Sedlář,delegát Řičica

85 diváků

mh-

8 kolo 21 9 2019 Agro VNOROVY– Sokol HROZNOVÁ LHOTA B 12:0 (3:0)
Branky: 21´+27´+50´+52´ Kočiš Lukáš, 35´+49´+61´+86´ Kočiš Michal, 55´ Růžička, 72´ Motyčka Jiří, 79´ Zachar, 83´ Slavík. Rozhodčí: Chromek – Marada, Lipár. Bez ŽKDiváci: 100

Vnorovy: Motyčka M. – Janda, Grabec, Motyčka Jiří, Kočiš L., Kočiš M., Vyskočil, Bittner, Janoušek, Pavlíček, Růžička (Zachar, Petrucha, Slavík, Motyčka Jan, Rybka)

Hr. Lhota B: Jurásek – Suchý, Lipčík, Uher, Kašpárek, Vaverka, Bíla O., Bartošek, Pravda Jar., Náhlík, Bíla P. (Pravda Jiří, Pavlica, Nálepa)

Nejlepší útok i obrana, to je prozatím vizitka lídra soutěže. Svoji pozici Vnorovy potvrdili také v sobotním duelu s Tasovem a soupeři nedali sebemenší šanci na úspěch.

První půle nenaznačovala, že utkání může skončit tak drtivým vítězstvím domácího výběru. O tři branky se podělili Lukáš Kočiš, trefil se dvakrát a Michal Kočiš, ten přidal jeden gól.Po změně stran už to byl střelecký koncert v podání favorita utkání a hosté inkasovali jen gól za druhým. Střelecky se dařilo zejména Lukáši a Michalu Kočišovým, kteří dali každý po čtyřech brankách.

Mezi střelce se zapsali také Jiří Motyčka, Růžička, Zachar a Slavík. Hostující fotbalisté, jenž mají v kádru rovněž výborné střelce, tentokrát vyšli naprázdno.

7 kolo TJ Sokol Hroznová Lhota b-FK Hodonín b 1-0(1-0)

sestava:Jurásek ,Suchý(c),Uher,Lipčík M,Kašpárek,Vaverka,Bíla O,Bíla P.Bartošek,Pravda Jar,Pravda J,Frolek,Pavlica M,Nálepa

Bidmon,Anovčin,Sasínek,Trávníček P,Springer,Čechovský,Linhart,Kaňovský,Bureš,Pochylý(c)Kotásek,Vacenovský,,Korbel,Kováč,Trávníček B,Jaroš

branka:4 Lipčík M

žk:Lipčík

sudí:Bábíček,Vavřinová,Čikl,(Horňáček)

50 diváků

mh

6 kolo 8 9 2019 Tj Sokol Petrov-TJ Sokol Hroznová Lhota b 6-1(4-1)

Velmi hořkou chvilku připravili hosté svým fanouškům v Petrově ,kdy nedokázali vybojovat ani bod na půdě posledního týmu tabulky.

Ostudná porážka se začala rodit v 8 minutě ,kdy Frolek zahrál malou domů ,míč si vyčíhl Šantavý a zahájil svůj pětibrankový střelecký účet.1-0.V 10 minutě našel Lipčík příhrou Pravdu ,ten předložil centr na Náhlíka,jeho hlavičku parádním zákrokem Čermák zmařil.Ve 22 minutě byl Čermákem skosen v trestném území Bartošek,sudí však pentli nenařídil.Ve 27 minutě překročili domácí podruhé polovinu hostí a Janeček po chybě hostí zvyšuje na 2-0.Na rozdíl třídy zvýšil v e 28 minutě Šantavý a už nebylo o dnešním vítězi pochyb.3-0.Ve 31 minutě napřáhl na vápně Náhlík a krásně trefená střela zaplula k levé tyči.Tuto jiskérku naděje udusil ve 45 minutě Šantavý a navýšil na 4-1.Popáté a pošesté nechali hosté doslova  vykoupat Martinka v brance hostí ,kdy se trefil Hádejte Kdo?V 70 minutě Šantavý a v 76 minutě Šantavý.Tudíž se zrodila druhá nevyšší prohra sezony.A chtělo se plakat.

sestava:Čermák,Lončík,Faltýnek,Krůtil,Krša,Janeček,Macháček,Šantavý,Mikéska,Kudrata,Zlomek,Kříž,Šantavý,

Martinek,Suchý(c),Lipčík,Uher,Kašpárek,Vaverka,Smetka P,Bartošek,Náhlík,Neumann,Bíla P ,Bíla O,Frolek,Pravda,

sudí Lipár

Branky:Šantavý 8.28 45,70,76,Janeček 20-31 Náhlík

žk:Lončík,Janeček,Kříž

70 diváků

mh

5 kolo 31 8 2019 TJ Sokol Hroznová Lhota b-SK Svatobořice Mistřín 0-0(0-1)

Na domácím souboru ležel splín ze středečního debaklu a do zápasu se dostával jen velmi zvolna.Ve 13 minutě byl ve vápně skosen Šalša,míč si postavil k exekuci pokutového kopu Baťa a risknul stranu ,což vyšlo dokonale,0-1.V 16 minutě se dostal ke střele Staňa,střela táhlá ,leč nepřesná.Ve 25 minutě vypálil z otočky Náhlík,leč i jemu není souzeno .Ve 34 minutě utekl na levém křídle Pravda ,jeho střelu vytlačil Dvořák na rohový kop.Chvíli poté zkusil střelecké štěstí Bartošek,dobrý metr vedle.Na druhé straně ho napodobil Pazderka.ve 39 minutě pálí znovu z otočky Náhlík ,střela jde nad jen těsně.V 50 minutě utekl do brejku Baťa,svůj dobrý pokus poslal těsně vedle pravé tyče.V 62 minutě vypálil nadějně Náhlík,Dvořák však na střelu dobře vidí a kryje.V 76 minutě stál Náhlík blízko vyrovnání ,kdy však v nadějné střelecké pozici místo střely zvolil jakýsi taneček,čímž šanci zazdil.V závěru domácí svého soupeře přitlačili ,leč už bez brankových šancí,tudíž je nutné zaknihovat první domácí porážku.

sestava:Jurásek,Suchý(c),Uher,Lipčík,Kašpárek,Vaverka,Smetka,P,Smetka J,Bartošek,Náhlík,Frolek,Neumann,Martinek,Pravda,Pavlica,Bíla O

Dvořák,Toman,Lunga,Pekárek,Koutný,Baťa,Pazderka,Maršálek,Kačer,Šalša D,Šalša L,Votrubec,Málek,Staňa,Klvaň,Šimeček,Lunga

branka:13 Baťa pk

žk:Vaverka,Pravda,Frolek,Bíla-Šalša

sudí:Horňáček,Bittner,Hadač

87 diváků

mh

Čtvrtfinále Okresního poháru 28 8 2019 TJ Sokol Hroznová Lhota b-FC Lipov 1-5(1-1)

Ve 3 minutě zkusil střelu zdálky Smetka P,dobrý metr chybí.V 11 minutě  pálí ostrou Tobiáš,  Juráska hodně zabrněly prsty po zákroku.V 17 minutě centuje Sládeček ,jeho centr jen olízl tyč.V 21 minutě se proháčkoval ke střele Tobiáš a přestože Jurásek na míč sáhl ,cestě do sítě nezabránil.0-1.Ve 24 minutě si našel míč po rohu Gazárek,vypálil z hranice vápna ,leč nevešel se.Ve 30 minutě vytáhl zákrok ve čtverci na faulovaného Lipčíka sudí ven a nařídil místo penalty jen přímý kop.Míč si připravil Sládeček,jeho dobrý kop však Dvořák lapil.Krásnou akci založil ve 40 minutě Chrenčík ,kdy z půle vyslal pas na rozběhlého Gazárka ten pláchl po pravé straně ,juknul po spoluhráči ,krásně našel volného Sládečka a ten pohotově srovnal na 1-1Hostům vyšel výtečně vstup do druhé půle.Ve 46 minutě rozehráli rohový kop míč se přikulil ke zcela volnému Dobrovskému a ten hbitě ztrestal chybu domácích.1-2.V 52 minutě zazvonil na pravou tyč domácích Machálek.V 65 minutě dostali výhodu pokutového kopu hosté.Míčsi připravil Dobrovský a přestože Jurásek staranu vystihl na míč si i sáhl ,leč brance už nemohl zabránit 1-3.Poté již začli hosté na place  dominovat.V 80 minutě prchl Halíček a zvýšil na 1-4.Tentýž hráč o dvě minuty později navýšil na potupného bůra a ukončil loňskému vítězi letošní cestu pohárem.Nutno dodat ,že dnešní vítěz vyhrál zaslouženě a mám pocit ,že nejen v poháru dojde hodně daleko.

sestava:Jurásek,Suchý(c),Jung,Uher,Kašpárek,Lipčík L,Gazárek,Vaverka,Smetka J,Smetka P,Náhlík,Kolacia,Pavlica Mir,Frolek,Sládeček,Chrenčík

Dvořák,MlýnekJ,Veličkovič,Čerešňák,Karásek,MaňákD,Halíček,Masaryk,MlýnekR,Maňák P,Huu Manh,Sečkař,Škopík,Machálek,Dobrovský P,(c)Tobiáš,Maňák M,Sládeček

žk:Vaverka-Tobiáš

branky:39 Sládeček-21 Tobiáš,46,65 Dobrovský P,80 ,83 Halíček

sudí:Tománek,Kukula,Sedlář

152 diváků

mh

4 kolo 25 8 2019 TJ  Sokol Nenkovice-TJ Sokol Hroznová Lhota b  1-1(1-0)

Hosté přijeli na půdu předposledního účastníka Okresního přeboru odčinit nezdar minulého kola,leč moc se to nepovedlo.

Po 6 minutách se domácí dostali do vedení1-0.Raus poslal do čtverce rohový kop míč si našel Černohorský a ráznou střelou otevřel skóre duelu.Ve 14 minutě vypálil Vaverka,Zálešak míč odvrací na roh.Ve 28 minutě vyslal přímý kop na Juráska Hanák,hostující golman míč vytěsnil na roh.Ve 33 minutě načechral centr  do ohně Smetka,Pravda namířil těsně vedle.Ve 40 minutě poslal příhru do čtverce Raus ,nikdo netečoval a k našemu štěstí končí pouze na pravé tyči a poté v náručí Juráska.Ve 42 minutě se řítí do velmi nadějného brejku dvojice hostí ,je však tato akce zastavena kvůli nesmyslným poznámkám jednoho z hostujících hráčů.V 53 minutě pálí Bartošek,leč jen do náruče připraveného Zálešáka.V 54 minutě vytáhl Jurásek dobrý pokus Stehna z přímého kopu do zámezí.V 71minutě dokázali hosté srovnat.Chrenčík hodil do čtverce dlouhý aut,míč si našel Bartošek a tvrdou ranou srovnal na 1-1.V 75 minutě dostali hosté výhodu jednoho hráče v poli ,kdy byl vyloučen Černohorský ,toho doplnil v 88 minutě vyloučený Raus.Ani této výhody hosté nevyužili naopak ještě v 90 minutě se do brejku dostal Pospíšil ,leč naštěstí mu byla branka malá,tudíž se urodil bod zvenku,ale řekl bych žeto j e málo.Jediným spokojeným byl jeden  fanoušek hostí, který vyhrál první cenu v tombole a to kompetní zahradnícký vercajk ,takže se mimo  fotbalu může věnovat i zahrádce    :  -))))

sestava:Zálešák,Černohorský,Čadílek,Raus,Hanák,Stehno,Pospíšil,Maleńák,Černohorský,M,

Kuchař,Kučera,Dvořák,Polcr(c),Polášek,Pospíšil,Němec

Jurásek,Suchý(c),Kolacia,Jung,Lipčík,Bíla O,Kašpárek,Bartošek,Smetka,Bíla O,Vaverka,Náhlík,Pravda Jar,Martinek,Pavlica,Nálepa,Chrenčík

branky:6 Černohorský-71 Bartošek

sudí Chromek,Jahoda

žk:64,88 Raus,10 75 Černohorský M-42 Bartošek 75,Lipčík

čk 88 Raus,75 Černohorský

50 diváků

mh

3 kolo 18 8 2019  FK Dolní Bojanovice-Sokol Hroznová Lhota b      7-1 (3.0)

Branky: Půlkrábek 2, Prčík 2, Bohun P., Siwiec, Baláš – Pavlica

Rozhodčí: Zima Jakub - Hlavinka Lubomír, Čikl Bohumil.

sestava:Bilík,Seják,Pazderka,Geschwandtner,Prčík,BohunM(c),Půlkrábek,Modrovský,Bohun P,Tomaštík,Blaha J,Blaha M,Siwiec,Pink,Baláš

Martinek,Kolacia,Uher,Bíla o,Slovák(c),Vaverka,Smetka J,Smetka P,Pravda Jar,Jegla,Frolek,Pravda J,Pavlica Mich,Nálepa

100 diváků

2 kolo 10 8 2019 TJ Sokol Hroznová Lhota b -FK Bukovany 3-1(1-0)

I v domácí premiéře domáci uspěli za tři body.Soupeř přicestoval pouze v 11 hráčích,přesto nešlo o jednoduché utkání jak napovídá výsledek.

V 15 minutě znamenám první střelu v utkání z kopačky Vaverky,Urbánek je pozorný a střelu lapil.Ve 20 minutě se ocitl v tutovce Náhlík ,po centru Pravdy,na malém vápně zoči -voči hostujícímu golmanovi míč špatně zpracoval ,místo střely z první ,tudíž bylo po šanci (nazul špatné kopačky ,v hadrových by se to nestalo).Ve 25 minutě pálí z přímého kopu Valla,Jurásek je pozorný a míč kryje.Ve 32 minutě krásně zakroutil míč Lipčík,střele chybí pověstný kousek.Ve 37 minutě vyslal pěkný centr do malého čtverce Pravda,našel Vaverku,jeho hlavička v dobré pozici jde nad branku hostí.Ve 39 minutě přišel první gól utkání.Domácí bleskově rozehráli přímý kop,Bartošek míč píchl do uličky na Pravdu a ten hbitě otevřel skóre 1-0.I úvod druhé půle patřil domácím.Ve 46 minutě vypustil do české uličky Vaverka Bartoška ,ten si zkontroloval situaci a propálil Urbánka,2-0.Ve 48 minutě napřáhl daleko za vápnem Vašíček,Jurásek míč jdoucí těsně vedle jen lvím skokem zkontroloval.V 54 minutě předvedli domácí fotbalovou krásu.Pravda na hranici šestnáctky levou šajtlí precizním angličanem rozjásal publikum a nedal Urbánkovi šanci reagovat.3-0.V 56 minutě pálí Vašíček,k ke štěstí domácích vedle ,protože tato střela by se asi ujala.V 62 minutě jde do souboje na hraně ve čtverci Lipčík,stačil trefit první míč i se soupeřem,sudí souboj jako penaltový nevyhodnotil.V 72 minutě se neshodl Kašpárek se Slovákem ,kdo má míč odpravit do bezpečí,míče se zmocnil Jelínek a parádní ránou vyčistil pravou šibenici a vykřísl jiskérku naděje pro hosty.V 74 minutě poslal roh do ohně Vaverka,Pavlica míč dobře tečuje,Urbánek míč zázračně vytěsnil.V 89 minutě tečuje dlouhý aut šikovně Maruška,leč jeho pokus jde nad.Od druhé branky domácí zachránil Jurásek ,kdy bombu Žandovského vytáhl konečky prstů na pravou tyčku.Chvílí poté sudí zápas ukončil a odpálil vlnu radosti.

sestava:Jurásek,Suchý(c),Lipčík,Uher,Kašpárek,Slovák,Vaverka,Bartošek,Smetka,Neumann,Pavliva Mir,Pavlica Mich,Jegla,Pravda,Náhlík,Frolek,

Urbánek,Valla,Hála,Horáček,Jelínek,Vašíček,Žandovský,Maruška,Svoboda J,Svoboda R,Kobylka,Chromý

Branky:37,54 Pravda,46 Bartošek,-72 Jelínek

žk:Slovák-Chromý

sudí:Zima,Sedlář,Bittner

104 diváků

mh

1 kolo 3 8 2019 FK Žarošice-TJ Sokol Hroznová Lhota b  3-4  (3-2)

Premiéru v Okrením přeboru zvládli hosté na výtečnou.Úvodní duel kola přinesl gólové žně.

Domácí do zápasu vletěli zhurta a hned z první akce utkání padá branka.V 1 minutě zahrává domácí Zouhar roh ,na míč si vyskočil Luskač a pohodlně otevřel hlavou skóre duelu,1-0.Odpovědí hostí byla též blesková ,v probíhající třetí minutě se míče zmocnil Bartošek a přestože domácí golman Holub vykryl jediný možný střelecký prostor u levé tyče,Bartošek skulinu našel a procedil míč do sítě,1-1.V 10 minutě napřáhl ke střele daleko za vápnem Zmrzlík a k údivu všech míč nepříliš prudkou ranou zaplul do sítě,2-1.V 15 minutě zkouší z velké dálky po přímém kopu zacílit Luskač,Jurásek střelu stačil pokrýt.Vyrovnáno bylo opět ve 22 minutě ,kdy Vaverka šikovně tečuje střelu.Zdálo se že jde o vlastní branku(ale doměnky nikoho nezajímají)2-2.Ve 30 minutě posílá  potřetí do vedení domácí Zmrzlík a s pomocí teče jednoho z obránců střílí druhou branku utkání,3-2.Tolik první půle.V 52 minutě nalezl centrem Pravda připraveného Náhlíka ,jeho prudký voley končí hodně vedle. V 57 minutě překonal vybíhajícího Holuba Pravda,leč jeho šouravou střelu odpálil do bezpečí Luskač.V 62 minutě se dostali k remíze potřetí hosté.Míč poslal do ohně Pravda,míč si vyčíhl k první střele Náhlík ,donutil k parádnímu zákroku Holuba,ten však míč vyrazil jen k noze Náhlíka a Tony podruhé již neváhá a levačkou napnul sít´3-3.Zvýšená aktivita se hostům vyplácí v 71 minutě,ostrý roh posílá na kraj malého vápna Smetka,míč si vyčíhl Vaverka a svou umístněnou hlavičkou zaknihoval premiérovou výhru hostí 3-4.Poté již hosté hru rozkouskovali a i přes snahu domácích výhru ubránili.

sestava:Holub,Luskač(c),Šafránek,Zmrzlík,Poláček,Vágner,Zouhar,ChromýŠedý,Šváb,Maleňák,Kvapil ,Bělohoubek

Jurásek,Suchý(c),Uher,Kašpárek,Slovák,Bartošek,Vaverka,Smetka,Pravda Jar,Jegla,Náhlík,Pravda Ji,Frolek,Pavlica Mich

žk:Zouhar-Bartošek,Vaverka

sudí:Zima,Kukula,Hlavinka

branky:1 Luskač,10-30,Zmrzlík-3 Bartošek,22,71 Vaverka,61 Náhlík

71 diváků

mh

2.kolo – okresní pohár

Baník Ratíškovice B – Sokol Hroznová Lhota B 1:3 (0:2)
Branky: 75´ Durin – 24´ Pavlica Mich., 43´ Martinek, 84´ Vaverka. Rozhodčí: Hadač – Tománek, Knotek. ŽK: Dobeš, Šťavík – Smetka, Náhlík. Diváci: 60

Ratíškovice: Ševela – Koch, Kordula P., Herník, Šural, Šťastný, Kordula A., Marcián, Macek, Dobeš, Šťavík (Durin, Kordula A., Kotásek, Kožík, Dohnálek)

Hr. Lhota B: Jurásek – Jung, Uher, Kašpárek, Slovák, Vaverka, Bíla, Smetka, Náhlík, Martinek, Jegla (Pravda Jiř., Pavlica Mich., Pavlica Mir., Pravda Jar.)

Fotbalisté Tasova, co by obhájce vítězství v okresním poháru, zvládli 2.kolo a po výhře nad rezervou Baníku Ratíškovice postoupili do další fáze turnaje.Hosté šli do utkání v roli favorita a obhájce pohárové trofeje. Také jako první měnili skóre zápasu, přesně zamířil Michal Pavlica.

Do přestávky pak Tasov přidal ještě jeden gól, když se krátce před odchodem do kabin prosadil Martinek. Baník se branky dočkal čtvrthodiny před koncem, kdy snížil Durin.

Poslední slovo ale měli znovu hosté, konečnou podobu výsledku dal v 84.minutě Vaverka. Tasov si po výhře 3:1 zahraje na konci srpna čtvrtfinále, pro Ratíškovice soutěž skončila.

zdroj:Hodonínský fotbal

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------